Klassenproject vanuit de Gemeente Arnhem

Klassenproject vanuit de Gemeente Arnhem

In februari hebben wij met klas 1 en 2 meegedaan aan een klassenproject vanuit de Gemeente Arnhem. Leerlingen kregen de opdracht om na te denken over hoe Arnhem er in 2040 uitziet. Leerlingen hebben nagedacht over duurzaamheid, groenvoorzieningen, sociale thema's en energie. Onder begeleiding van onze docenten en docenten van het Roombeek Cultuurpark zijn de leerlingen aan de slag gegaan. Ze hebben een digitale maquette en een filmpje gemaakt.

Onze leerlingen zijn uit 35 inzendingen geselecteerd in de top 3! Wij zijn erg trots dat we zover gekomen zijn!
Op donderdag 15 april hadden we een online prijsuitreiking. Hierbij waren alle deelnemende leerlingen en docenten aanwezig en de wethouder van Arnhem.
Het filmpje van onze leerlingen is 2e geworden! Wat een fantastisch resultaat!
Bekijk hier de presentatie


Terug naar Nieuws Gepubliceerd: 20-04-2021